publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

szkola trenerow grupowych

szkola trenerow grupowych

Teleseminars – Jak zrobiłem 25 tysięcy dolarów za godzinę pracy w domu jednego pracownika

Jeśli można dotrzeć do setek klientów w tym samym czasie, jaki zajęło Ci osiągnąć tylko jeden, chcesz skakać na możliwość, prawda? A jeśli można zarobić więcej pieniędzy w ciągu godziny niż sportowców zawodowych lub Fortune 500 prezesów, że chcesz wiedzieć jak, prawda?

To jest możliwe. Zrobiłem to – i bez cold calling lub dni wolne od pracy 18-godzinny, siedem dni w tygodniu. I można to zrobić też przez przyjęcie szkolenia Teleseminar.

W ubiegłym roku sprzedano $ 1 milion szkolenia Teleseminar w 27 dni dla mojego programu Teleseminar Secrets. Zrobiłem to z biura domowego z siedzibą w północnej Kalifornii z tylko jednego pracownika zatrudnionego w niepełnym wymiarze czasu pracy. Spędziłem kilka godzin mojego czasu w ciągu 27 dni sprzedaży „TELE-siedzenia” to my Teleseminar Secrets, a kiedy nie matematyka, okazało się, że robiłem $ 25.000 na godzinę przez około 41 godzin pracy.

Czy matematyki, a dowiesz się, że liczba ta dolara na godzinę przewyższa sportowców takich jak LeBron James, Ken Griffey Jr i niedawno emerytowany Mario Lemieux, nie wspominając, że stawia mnie na liście 10 z najwyższych prezesi przychody z wielomiliardowych firm dolara.

szkola trenerow grupowych

Więc jak to zrobić? Oto jak…

Po pierwsze, wybrano model do prowadzenia szkolenia. Chciałem model, w którym mógłbym zrobić jeden-do-wielu, a nie jeden do jednego, bo gdybym próbował to zrobić poprzez jeden-do-jednego, byłoby niemożliwe. Nie ma w ciągu dnia tyle godzin dla mnie dotrzeć, że wiele osób indywidualnie.

Więc co mam wybrać? Teleseminar lub telekonferencji.

Teleseminar jest połączenie telefoniczne za pośrednictwem linii mostka, gdzie setki, a nawet tysiące ludzi, można słuchać szkolenia i interakcji z instruktorem. W rzeczywistości, nie tylko mogę dotrzeć do wszystkich tych osób w jednym czasie, mogę jeszcze dać im smak mnie, a ja to robię.
Artykuł napisany przez: