publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

autoprezentacja przedstawiciela handlowego

autoprezentacja przedstawiciela handlowego

Gra Pet Food Składnik

Około 25 lat temu zacząłem formułowaniu karmy dla zwierząt domowych w czasie, kiedy cały przemysł spożywczy zwierzę wydawało bagno i skupia się na takich rzeczach jak białka i tłuszczu procentowe bez rzeczywistego uwzględnieniem składników. Ponieważ skóra butów i mydło może dokonać karmy z „ideał” procenty, było jasne, że procenty analityczne nie kończy historię o wartości karmy dla zwierząt domowych. Byłem przekonany, wtedy, jak jestem teraz, że jedzenie może być lepszego niż składników, z których się składają. Ponieważ idea ta sprawdziła się na składnik w przemyśle spożywczym dla zwierząt domowych, które podjęła w życiu handlowym, które zniekształca i wypacza sens podstawowej filozofii jakości żywności i właściwych praktyk żywieniowych. Czy sprowadzić do zdrowia, które składniki produktem handlowym czy też nie mają? Jako sprzeczne, gdyż może to wydawać się to, co właśnie powiedział, nie to nie jest. Oto dlaczego.

AAFCO Zatwierdzenie

Oficjalna publikacja Amerykańskiego Stowarzyszenia Urzędników paszy kontrolnej (AAFCO) daje dużą swobodę dla składników, które mogą być stosowane w żywności pochodzenia zwierzęcego. Jak już wskazano w mojej książce, The Truth About Pet Foods, zatwierdzone składniki mogą zawierać *:

odwodnione śmieci

niesuszony przetworzeniu odpadów zwierzęcych

Wymiana błonnik polietylen (plastik)

zhydrolizowane piór

autoprezentacja przedstawiciela handlowego

hydrolizowany do włosów

hydrolizowany skóra posiłek

wylęgarnia drobiu produktem

mączka mięsna Tankdaten

łupiny orzeszków ziemnych

zmielone łupiny migdałów

(* Stowarzyszenie amerykańskich urzędników kontrolujących Kanał, 1998 Oficjalna publikacja)

Jednocześnie ta sama agencja regulacyjna zabrania używania wielu okazał się korzystny naturalnych składników, które można znaleźć łatwo dostępne do spożycia przez ludzi, takich jak pyłek pszczeli, glukozaminy, L-karnityna, spirulina i wiele innych środków odżywczych.
Artykuł napisany przez: