publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

autoprezentacja jak zaczac

autoprezentacja jak zaczac

Struktura zwycięstwa CV

CV Cel

Celem CV jest zapewnienie wywiadu. Aby lepiej swoje szanse na lądowanie wywiad – trzeba upewnić się, że CV jest profesjonalnie rozplanowany i zawiera informacje, które przyciągają uwagę pracodawcy. Poniżej przedstawiamy główne sekcje, które powinny być zawarte w CV.

Struktura zwycięstwa CV

*Informacje kontaktowe

autoprezentacja jak zaczac

* Resume obiektywnych lub Podsumowanie kwalifikacji

* Słowa kluczowe

*Osiągnięcia

*Historia kariery

*Edukacja i trening

autoprezentacja jak zaczac

* Referencje i cytaty

Informacje kontaktowe

Oczywiście trzeba zacząć swoje CV, podając dane kontaktowe, w tym imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i numer telefonu komórkowego (jeśli posiadasz). Będziemy chcieli, aby zamieścić tę informację na każdej stronie swojego CV w przypadku, gdy strony się rozdzielone. Nie ma potrzeby, aby takie rzeczy jak stan cywilny, płeć, rasę czy religię. W rzeczywistości, w większości krajów jest to niezgodne z prawem pracodawca żądać informacji od Ciebie, aby można było złożyć podanie lub nawet na etapie rozmowy kwalifikacyjnej.

Cel lub wznowić Podsumowanie kwalifikacji

Jeśli są zmiany zawodu lub nowych do siły roboczej, ważne jest to obiektywne stwierdzenie, ale upewnij się, że nie brzmi to zbyt samolubna. Będziemy chcieli, aby zachować to proste, ukierunkowane i do rzeczy. Jedno zdanie jest wystarczająca. Przykładem może być „, aby zapewnić sobie pozycję jako przedstawiciel obsługi klienta z firmą, która ceni poświęcenie, pracę zespołową i dbałość o szczegóły.” Jeśli masz doświadczenie w tej dziedzinie, gdzie poszukiwania zatrudnienia, można skrócić swój cel komunikatu w dół do ostatniego tytułu pracy. Można by następnie napisać kilka zdań, które podsumowuje swoje kwalifikacje, w tym swoim wieloletnim doświadczeniem, swoją edukację, przemysł masz przepracowanych i żadnych umiejętności miękkich, które byłyby użyteczne dla pracodawcy, takie jak „zwraca uwagę na szczegóły.”

Artykuł napisany przez: 1me logo na zamówienie