publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

autoprezentacja i jej funkcje

autoprezentacja i jej funkcje

Przyciągnąć więcej klientów jednak zmniejszyć obciążenie

Bliskość na potężny. Przypomnijmy przyłapania przez słodki zapach Cinnabon podczas gdy spiesząc się na lotnisku? Cokolwiek jest w pobliżu jesteśmy bardziej skłonni do spróbowania. Więc co, jeśli nie były poręczne lokalizacje w pobliżu domu, w pracy lub miejscach odwiedzić, gdzie można pożyczyć lub wypożyczyć rower, zamiast wsiadać do samochodu?

To zdrowy wybór. Dlatego firma ubezpieczeń zdrowotnych, Humana współpracuje z Trek dać więcej ludzi, zapraszając wyboru. Razem uruchomił program Zipcar stylu dla rowerów. Po pierwsze, Humana oferowane usługi do własnych pracowników. Aby ich część eksploatacyjna ruchu partnerzy zwrócił się do agencji reklamowej, kanciasty Crispin Porter + Bogusky. Z B-cyklu, można wypożyczyć i zwrócić rower w wygodnych miejscach. Wszystkie trzy firmy odczuły znaczny zasięg prasową kiedy demo’d program na Narodowej Konwencji Republikańskiej i Demokratycznej Konwent Narodowy.

Następny krok sugeruję: wiążą się z głównymi organizacjami rowerowych i National League miast w tworzeniu jak do szablonu, aby pomóc miasteczek nadać swój własny program.

autoprezentacja i jej funkcje

Co, na przykład, mają Filadelfia, Montreal, Denver, Minneapolis, Miami South Beach nauczyć? Tworzenie szablonu i społeczności internetowej wokół B-cyle zachęciłoby crowdsourcing najlepszych praktyk w celu szybszego przyjęcia – i zachować oryginalne partnerów w centrum ruchu.

Następny? The Partnering firmy mogłyby zaprosić burmistrzów dołączyć do nich prosząc federalnych pieniędzy na więcej miast do przyjęcia, że ??zielone i zdrowe szablon. (Partnerstwo, zrobione dobrze, inspiruje uczestników do dzielenia się i doskonalić to, co zrobili. janpolbis.pl/pl/torby-na-laptopa – I przejść do większych korzyści dla wszystkich)

Do podstawowych korzyści partnerstwa Ilustruje:

O Poprzez zachęcanie ludzi, w tym swoich klientów, aby uzyskać więcej ćwiczeń, Humana oszczędza pieniądze.

Artykuł napisany przez: http://pik-okna.pl