publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

autoprezentacja co powinna zawierac

autoprezentacja co powinna zawierac Ale nikt nie cofając się i za pomocą zdrowego rozsądku nigdy myśleć, że coś jest tak skomplikowany jak zdrowie może kiedykolwiek przyjdzie z tego, co jest lub nie jest w torbie przetworzonej żywności. Rzeczywistość nie jest czarne lub białe; jest w odcieniach szarości. Szarość wymaga pewnej wiedzy, oceny i rozeznania przed dokonaniem wyboru. To trochę więcej pracy, ale to, co wszyscy musimy zrobić, jeśli świat jest lepszym miejscem, a ludzie i zdrowie zwierzę jest poprawa kiedykolwiek.

Co zrobić

Jak dotyczył właścicieli zwierząt domowych, którzy chcą, aby przebić się przez wszelkiego bałaganu marketingu wynegocjować drogę? To jest bardzo proste, jeśli podstawowe zasady jakie omówione powyżej są przechowywane w pamięci. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób wdrażać inteligentne zdrowia i filozofię żywienia:

1. Dowiedz się, jak karmić świeżej żywności. Przełączać je z uczciwymi przetworzonej żywności karmione w różnych, a uzupełnienie tych pokarmów z dobrze zaprojektowane suplementów.

autoprezentacja co powinna zawierac

[Jak przeprosić swoją Pet]

http://www.wysong.net/PDFs/apology_pamphlet.pdf

Nie dostać wszystko, a zwłaszcza paranoidalne bilansowania składników odżywczych i substancji nakazów i zakazów. Obracanie, zmieniać, wymieszać i szybko raz na jakiś czas. Zaufanie w przyrodzie, a nie jakiś szum marketingu. (Użyj tych samych zasad dla siebie i swojej rodziny, jeśli chcesz optymalnego zdrowia, jak również.)

2. Jeśli trzeba mieć ludzki gatunek lub żywności ekologicznej dla swojego zwierzaka, iść kupić prawdziwą rzecz w kasie sklepu mięsnego. Zabierz go do domu, wyciąć go i karmić je na surowo. Zamrozić resztę na małe porcje posiłków i korzystania z nich w kolejnych posiłkach. Nie wyłączaj mózgu wyłączyć i iść kupić „organiczny” lub „human grade” karmy dla zwierząt domowych, że ich koszt może zawierać jedynie ślady prawdziwych.
Artykuł napisany przez: