publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

indywidualne szkolenia z wystapien publicznych

indywidualne szkolenia z wystapien publicznych

7. Motywacja jest widziany z zewnątrz VS. WEWNĄTRZ. Motywacja naprawdę pochodzi z wnętrza. Nawet jeśli czynniki zewnętrzne daje jeden impuls, decyzja, aby przejść do przodu pochodzi z wnętrza. Sprzyjać uczciwą dyskusję na temat tego, co motywuje każdego członka zespołu. Nie sądzę, po prostu zapytaj. Większość z nas wie.

8. przeciętny (lub nie) SZKOLENIA. Opracowanie programu szkoleniowego na wynajem jest kluczem do ustawiania swoich pracowników do osiągnięcia sukcesu. Mają inni członkowie personelu pomagają w stworzeniu realistycznego planu, który jest właściwy, „Pod koniec dnia 1 my dokonaliśmy …” Czy to codziennie, następnie co tydzień do (4) czterech tygodni. Zapytaj nową wypożyczalnię napisać streszczenie, czego się nauczyli, według kategorii lub wydziału i jakie obszary nadal czują nieadekwatne.

9. SĄ obojętna / nie dbają o osiąganiu ich celów w pierwszej kolejności. Niestety, niektórzy ludzie nie są po prostu szczęśliwi, gdzie są. W rzeczywistości, nie może być nawet zadowolony z przeniesienia. Mają szczerą rozmowę z tą osobą. Zapytaj ich, czy są zadowoleni z ich pozycji i poprosić o specyfice dlaczego i dlaczego nie. Bądź otwarty na opinie, które oferują. W rzeczywistości, być może jako menedżer może dokonać pozytywnych zmian, które pomogą wpłynąć na zmiany w organizacji.

+ 1 – nie uda im się dostosować swoje cele, jak wymagają tego okoliczności, albo przez ich sukcesu lub porażki.

Dla agentów ubezpieczeniowych i producentów, którzy potrzebują pomocy w zarządzaniu i rozwijaniu ich działalności poszukiwań i sprzedaży sprawdzeniu http://pureprm.com

indywidualne szkolenia z wystapien publicznych

Brandie Hinen, IPV

purePRM

[Http://pureprm.com]

208-316-7540

Artykuł napisany przez: