publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

autoprezentacja i kreowanie wizerunku

autoprezentacja i kreowanie wizerunku Ale takie etykiety stworzyć tylko postrzeganie jakości. Ludzie nie biorą pod uwagę Zwierzęta Żywność przeznaczone są na dziko – całe, surowe zdobycz i padliny – „ludzki gatunek” lub „USDA zatwierdzone.” Bo coś nie jest „ludzki gatunek” nie oznacza, że ??nie jest zdrowe lub pożywne. Na przykład, wnętrzności kurczaka nie jest „ludzki gatunek”, ale ma większą wartość odżywczą niż czystej białej piersi z kurczaka.gdynia drzwi Amerykanie uważają, że kurze łapki nie będzie nadawać się do spożycia przez ludzi, ale wiele krajów dalekowschodnich smakować je. Z drugiej strony, „human grade” steki wołowe żywieniu zwierząt może spowodować poważne zaburzenia równowagi składników odżywczych i choroby, jeśli karmione wyłącznie. Pokarm dla zwierząt domowych, które tworzą się powierzchowne postrzeganie jakości (USDA, ludzkiego gatunku, etc.) z zamiarem uzyskania właścicieli zwierząt domowych karmić wyłącznie konkretny pokarm nie jest to, co jest o zdrowie.

Pet Nutrition jest poważna nauka zdrowie

autoprezentacja i kreowanie wizerunku

żywienie pet nie chodzi o marketing i kto może najwięcej pieniędzy szybko. Niestety początkujący potentat karmy dla detektywitrojmiasto zwierząt domowych z ulicy może pójść do dowolnej liczby producentów etykiet prywatnych i mieć nowa marka wykonany. Tych producentów mają wiele wzorów akcji, które mogą być nieznacznie zmodyfikowane w celu dopasowania do obecnego trendu rynkowego. voilà! Zostanie utworzona nowa karma dla zwierząt domowych dziwnego marki.

autoprezentacja i kreowanie wizerunku

Pokarm dla zwierząt domowych są o żywieniu zwierząt domowych, a żywienie to poważna sprawa zdrowia. Jest dorozumiana etyka wyjazdem do obrotu produktów, które mogą mieć wpływ na zdrowie tak poważnie. Ale etyka jest w zasadzie nieobecna w przemyśle spożywczym dla zwierząt domowych. Wychodząc z twierdzeniem 100%, a na wszystkich SUV napędzany marek, które Glut półki, zdrowie nie jest podawane.
Artykuł napisany przez: