publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

autoprezentacja film edukacyjny

autoprezentacja film edukacyjny

Kiedy w końcu moja kolej do zadawania pytań, wspomniałem mu występ w epizodzie w filmie 1986 „Powrót do szkoły” z udziałem Rodney Dangerfield, a następnie poprosił o adaptacji książki do filmów. Z pewnym zainteresowaniem, odpowiedział, że problem z tłumaczenia większość książek w filmach jest eliminacja jednej bardzo ważnej Charakter: autora.

„Wszyscy moi bohaterowie mają swoje wbudowanych uprzedzeń, ponieważ nie ma sposobu, aby utrzymać je z historii. Z drugiej strony, film powinien być tylko o sobie i nic więcej.”

Moje drugie pytanie czynienia z rozwojem stylu pisarza, coś dla których Vonnegut był jednocześnie chwalona i krytykowana. Wreszcie jego migoczące oczy świeci się trochę, a on podszedł do krawędzi fotela. Ja również przesunęła się bliżej, chcąc usłyszeć, co miał do powiedzenia.

autoprezentacja film edukacyjny

„Styl pisarza jest jak rodzaj kwiatu i to, jak kwitną. Niektórzy ludzie docenią kwiatem piękno, podczas gdy inni będą mylnie za chwast. Jako pisarz, nie masz żadnej kontroli nad sposobem you ‚ ponownie będzie kwitnąć. ??”

Pomimo niedawnej śmierci, wiele dzieł literackich Vonneguta i adaptacje filmowe uwiecznić jego fascynujące postacie i nietypowe spojrzenie, a jego inspirujące wykłady na uczelniach w całym kraju inspirowane nowe pokolenia pisarzy kwitnąć w ich własnych unikalnych sposobów.

Niech cię Bóg błogosławi, panie Vonneguta.

Artykuł napisany przez: