publicspeaking.com.pl

publicspeaking.com.pl

autoprezentacja cwiczenia

autoprezentacja cwiczenia

Twój Hurricane Roszczenie rozliczeniowy – Druga burza!

Pierwsza burza pojawia się i znika. Uraz, splątanie i stres radzenia sobie z zanieczyszczeniami, ciasnych warunków życia i utraty swoich szczątków własności. Ubezpieczenie regulatory firm mogą już kontrolować swoje straty, ale nie znamy jeszcze wyników. Co robisz?

autoprezentacja cwiczenia

Jesteś na wyczerpaniu środków pieniężnych. Bankomaty nie mają mocy. Ale restauracje są zamknięte w każdym razie. Wszelkie pozostałe jedzenie było zrujnowane, gdy wysiadł prąd. Sygnały ruchu w dół. Gwoździe i szczątki znajdują się w drogach. Każdy ma opony płaskie. Brak sprężarki są gatta rajstopy dostępne, aby wypełnić je od stacji benzynowych nie ma elektryczności. Setki znaków drogowych brakuje, więc malował swoje numery domów i numer polisy na przedniej części zniszczonego domu, aby pomóc regulatory i wykonawców znaleźć. Prawdopodobnie nawet malowane swój numer telefonu komórkowego, na ścianie wewnątrz pustego domu. Znajome punkty orientacyjne są jatka. Kiedy dotarliśmy do domu, nie było światła i nie ma klimatyzacji. Brakujące gontów i rozbite okna wpuścić tyle deszczu, że wszystko jest gotowanie w wilgotności. Pleśń rozpocznie się w ciągu kilku dni. Mold – prawdopodobnie wyłączone z polisy ubezpieczeniowej, ale nic nie można zrobić, ponieważ to zajmie tydzień do zakładu energetycznego na ciąg linii energetycznych z powrotem do swojej dzielnicy. Ale oczywiście, nie można włączyć zasilanie, aż w domu jest sprawdzane i naprawiane.

autoprezentacja cwiczenia

Musicie znaleźć oferty wynajmu. Hotele, które są nadal otwarte są już pełne. Czynsze gwałtownie wzrosnąć wysiedlonych domów konkurować na mieszkania. Masz teraz dojeżdżać z obcym otoczeniu. Twoje dzieci będą w innej szkole, aż do ciebie jest przebudowywany. Kościoły, szkoły, sąsiedzi – wszystkie są zamknięte. Sporadyczne usługi telefonii komórkowej jest wszystkim, co istnieje, ponieważ nie istnieją żadne linie lądowe pracujące w starej dzielnicy.

Artykuł napisany przez: